Epson | Multifunctional printers | WorkForce Enterprise AM-C400 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ93401
- Saadavus: 5
-
5 392€
Epson | Multifunctional printers | WorkForce Enterprise AM-C400 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 680.00 mm |
| Gross height (mm) | 910.00 mm |
| Gross weight | 57.3 kg |
| Gross width (mm) | 680.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 56.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional printers |
| Producer product name | WorkForce Enterprise AM-C400 |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.42 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |


















